Seznam učbenikov, delovnih zvezkov in šolskih potrebščin

Spoštovani starši, učenke in učenci,

bliža se konec šolskega leta in kmalu bo potrebno nakupiti delovne zvezke in potrebščine za novo šolsko leto.

UČBENIŠKI SKLAD (US)

Osnovna šola vsem učenkam in učencem priskrbi učbenike, ki jih bodo prejeli v šoli na prvi šolski dan.

Za učenke in učence od 1. do 9. razreda je izposoja učbenikov BREZPLAČNA (sredstva za nakup učbenikov zagotovi Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport).

Ob izteku šolskega leta morajo učenke in učenci vse izposojene učbenike vrniti šoli. V učbenike NE PIŠEJO.

V primeru, da bo učbenik popisan, poškodovan, uničen ali izgubljen, se ob koncu šolskega leta zaračuna odškodnina v skladu z 10. členom Pravilnika o upravljanju učbeniških skladov.

DELOVNI ZVEZKI

Ministrstvo za šolstvo in šport bo tudi za naslednje šolsko leto poskrbelo za nakup delovnih zvezkov za učence in učenke od 1. do 3. razreda osnovne šole (dobijo jih BREZPLAČNO v šoli). O datumu prevzema delovnih zvezkov vas bomo obvestili. Starši učencev 1. triade tako poskrbite le za potrebščine.

Starši učencev od 4. do 9. razreda plačate delovne zvezke v celoti. Izbrane delovne zvezke kupite sami v izbrani knjigarni. Svetujemo Vam, da delovne zvezke v izbrani knjigarni pravočasno naročite.

POTREBŠČINE

Uspešen zaključek šolskega leta ter mirne priprave na novo šolsko leto!

(Visited 4.538 times, 1 visits today)