Spoštovani!

Na šoli imamo na voljo licence za “pisarniško” različico Microsoft Office 365, ki je namenjena učencem in učiteljem naše šole. Gre za spletno različico Offica oz. t.i. “pisarno v oblaku”, torej lahko preko prijave na Microsoftovem šolskem računu dostopamo do mrežne različice Worda, Excela, PowerPointa, Outlooka, OneNota, OneDriva, koledarja, stikov, ipd., si shranjujemo dokumente na Microsoftov strežnik (storitev OneDrive) ter jih odpremo in popravimo kjerkoli (seveda je potrebna internetna povezava). Office 365 deluje tudi na pametnih telefonih in tablicah. Na voljo je tudi prenos in namestitev programske opreme Office 2016 na domače naprave – do 10 naprav.

Več informacij najdete na povezavah:

MSOffice365-login

Vsi, ki želite pridobiti licenco, izpolnite spodnji obrazec in si zagotovite svoj uporabniški račun.

informatik Dejan Bogdanov

Obrazec za pridobitev Office 365