Podružnica Portorož

PODRUŽNICA PORTOROŽ
Sončna pot 20b, 6320 Portorož

Telefon: 05 674 83 28

Podružnična šola Portorož leži na hribu nad mestnim jedrom Portoroža. Skrita med zelenjem nudi prostor štirim oddelkom razredne stopnje. Opremljena je s telovadnico, manjšo knjižnico, zbornico, kabineti, jedilnico in razdelilno kuhinjo. V letošnjem šolskem letu poleg rednega pouka, 63 učencem, ponuja pester izbor interesnih dejavnosti ter sprostitve na igrišču. Zaradi njene majhnosti se tudi najmlajši učenci počutijo domače in samostojno odkrivajo skrite kotičke. Delo naše podružnice je tesno povezano z delom matične šole. Skozi različne dejavnosti pa je vpeta v življenje in delo širše okolice.

S svojim znanjem nam pouk obogatijo starši in zunanji sodelavci. Obiščejo nas tudi babice in dedki ter krajani, ki nas skozi pripovedovanja in pričevanja učijo delavnosti in nas spodbujajo k iskanju dobrega.

S trudom, vztrajnostjo in dobro voljo lahko dosežemo zastavljeno. Učimo se biti spoštljivi, pomagamo drug drugemu ter vsak dan postajamo odgovornejši in samostojnejši.

Vodja podružnice

Barbara Sotošek Mrovlje

(Visited 1.263 times, 1 visits today)