Šola v naravi

Tudi v tem šolskem letu bomo organizirali del pouka v obliki izkustvenega učenja iz življenja za življenje, kar predstavlja eno najzahtevnejših organiziranih oblik vzgojno-izobraževalnega programa osnovne šole. Dolgoletne izkušnje so nam pokazale, da nam tovrstna oblika vzgojno-izobraževalnega dela z učenci omogoča nepozabne oblike druženja in poučevanja, kar motivacijsko in socializacijsko pozitivno vpliva na učence.

• Zimsko šolo v naravi bomo organizirali za učence razreda (Ravne na Koroškem; 27. 1. – 31. 1. 2020)

Namen tako organiziranega vzgojno-izobraževalnega dela šole je tudi spodbujanje samostojnega in zdravega načina življenja in učenja različnih športov ter ozaveščanje pomena zdravega preživljanja prostega časa.