Šola v naravi

Tudi v tem šolskem letu bomo organizirali del pouka v obliki izkustvenega učenja iz življenja za življenje, kar predstavlja eno najzahtevnejših organiziranih oblik vzgojno-izobraževalnega programa osnovne šole. Dolgoletne izkušnje so nam pokazale, da nam tovrstna oblika vzgojno-izobraževalnega dela z učenci omogoča nepozabne oblike druženja in poučevanja, kar motivacijsko in socializacijsko pozitivno vpliva na učence. Namen tako organiziranega vzgojno-izobraževalnega dela šole je tudi spodbujanje samostojnega in zdravega načina življenja in učenja različnih športov ter ozaveščanje pomena zdravega preživljanja prostega časa.

V letošnjem šolskem letu bomo organizirali naslednje šole v naravi:

• 8. razred: šola v naravi CŠOD Trilobit, 2. 4. – 5. 4. 2024
  • 7. razred: šola v naravi v Gradišču nad Šentvidom in Stično, 6. 9. – 8. 9. 2023
  • 5. razred: šola v naravi na Cerknem, 26. 2. – 1. 3. 2024
  • 3. razred: šola v naravi CŠOD Fara, 8. 4. – 21. 4. 2024
(Visited 1.713 times, 1 visits today)