Skoči na glavno vsebino

Zmagovalka je Julija Špacapan!!

Na šoli smo že drugo leto zapored organizirali tekmovanje Kosmač ima talent. Prijavilo se je veliko učencev, kar dokazuje, da imamo na naši šoli ogromno talentov! Učenci so se na svoje nastope dobro pripravili in nam prikazali svoja znanja in sposobnosti v najlepši možni luči. Talenti so bili res raznoliki; imeli smo pevke in pevce, plesalke, recitatorje in nekaj učencev je igralo na instrumente. Žirija je letos imela res težko delo, saj je bilo kar nekaj izvrstnih nastopov! Na koncu nas je najbolj prepričala učenka 4. b razreda, Julija Špacapan, ki je postala letošnja zmagovalka.

Aprila bo zastopala našo šolo na vseslovenski predstavitvi Unesco ima talent v Škofji Loki. Na zaključni prireditvi ji želimo veliko sreče in uspeha!

Rada bi poudarila, da smo ponosni prav na vsakega nastopajočega! Vidimo se naslednje leto!

Članica žirije Lorena Lovrečič

 

(Visited 855 times, 1 visits today)
Dostopnost