Drage učenke in dragi učenci!

V šolo vsak dan prihajamo vsak s svojim nahrbtnikom želja, pričakovanj… Imamo priložnost, da ga napolnimo s čimer želimo, morda z dobronamernostjo, igrivostjo, vedoželjnostjo ali prijaznostjo. Nič ni narobe, če se znajde v našem nahrbtniku tudi jeza, strah in žalost, tudi to sodi vanj. Koristno je le, da večkrat pogledamo, pobrskamo in prepoznamo kaj vse se skriva v njem. S čim si bomo napolnili nahrbtnik je naša izbira in odgovornost.

Naj bo nahrbtnik na vaših ramenih lahkoten in prijeten. V dnevih, ko bo pretežek, pa smo odrasli tisti, ki vam ga bomo pomagali izprazniti.

Želimo, da vam šolsko leto prinese priložnosti za nova prijateljstva, zanimiva znanja ter veliko priložnosti za učenje in nabiranje novih izkušenj.

Ravnateljica  Barbara Sotošek Mrovlje