POČITNIŠKI ŠPORTNI PROGRAM
V času krompirjevih počitnic so naši sodelavci iz ŠIMC Piran pripravili športni program za otroke od 1. do 9. razreda OŠ, in sicer od 28. – 30.10. med 9. in 11. uro.
Vabljeni!

HALLOWEEN PARTY
25.10. od 15. ure dalje vas vabimo v EPI center Lucija na zabavo za Noč čarovnic. Pripravili bomo pravi strašljivi escape room, imeli bomo make-up delavnice, poskrbljeno pa bo tudi za prigrizke in pijačo. Vabljeni!

VSE KUHINJE SVETA – KIRGIZIJA
V petek 15.11. bomo v ciklu kuharskih delavnic predstavili Kirgizijsko kulinariko. Delavnico bo vodila Torkoyan Zholdoshova.
Zaradi lažje organizacije se na delavnico prijavite preko spletne prijavnice:

JESENSKA IZMENJEVALNICA
V petek 22.11. bo v EPI centru Lucija jesenska izmenjevalnica oblačil, obutve, nakita in modnih dodatkov, pa tudi igrač, šolskih potrebščin ipd. Izmenjevalnica bo odprta od 13. do 17. ure. Oblačila oz. predmete, ki bi jih želeli zamenjati, lahko prinesete že kakšen dan prej, lahko pa tudi na dan izmenjevalnice.
Oblačila in predmete, ki bodo ostali, bomo podarili Rdečemu križu Piran.