Skoči na glavno vsebino

Interesne dejavnosti

Poleg rednega pouka na šoli potekajo tudi interesne dejavnosti z naravoslovnega, kulturnega, športnega in družboslovnega področja. Izvajajo jih učitelji, zunanji sodelavci in občinski klubi. 

Urnik interesnih dejavnosti na OŠ Cirila Kosmača Piran:

Povezava do urnika

Seznam interesnih dejavnosti:

INTERESNA DEJAVNOST  UČITELJ  RAZRED  DAN/URA IZVEDBE 
Glina  Debora Oberžan  po interesu  po dogovoru 
Ustvarjalnica  Lorena Lovrečič  po interesu 

torek 

15.00-15.45 

Z lutko v roki  Ingrid Ješelnik  1.b  po dogovoru
Kolesarski krožek  Ingrid Ješelnik  5. razred  maj 
Pešbus  Ingrid Ješelnik  2.-4. razred  september, maj 
Priprava na tekmovanje  Mateja Grižon  6.-9. razred  po dogovoru 
Priprava na NPZ    Zorica Matović  9. razred 

1. 2.-19. 4.  

sreda, 6.ura 

Mednarodno sodelovanje  Vika Kuštrin  6.-9. razred  po dogovoru 
Rdeči križ  Vika Kuštrin  4.-9. razred  po dogovoru 
Priprava na NPZ   – MAT  Mateja Grižon 

6. in 9. razred 

 
 

1. 2.-19. 4. 

sreda 7.30-8.15 

Gospodinjski krožek  Zlata Milič  5. – 7. razred  po dogovoru 
Geografski krožek  Uroš Pavlin  6.-9. r razred  po dogovoru 
Zgodovinski krožek  Uroš Pavlin  8.-9. razred  po dogovoru 
Italijanski krožek  Nina Šegš  5.-9. razred  po dogovoru 
Italijanski popoldnevi 

Karmen Mozetič 

Nina Šegš 

po interesu  po dogovoru 
Gledališke igrarije  Milva Kocjančič  2.-5. razred 

četrtek 

7.30-8.15 

Debatni krožek  Nina Podgornik  7.-8. razred  Po dogovoru  
Tehnična ustvarjalnost  Valter Janko  6.-9. razred  sreda, 7.30-8.15 
Priprave na tekmovanja  Josephine Mair  6.-9. razred  Po dogovoru 
Bralni klub  Josephine Mair  6.-9. razred  Po dogovoru 
Priprave na tekmovanja  Zlata Milič  4. – 5. razred  po dogovoru 
Priprave na tekmovanja  Senja Rojc Križman  2. razred  po dogovoru 
Kreativno učenje  Mateja Grižon  6.-9. razred   
 
Ples  Siniša Bukinac  1–5. razred 

sreda 14.30-15.15 

petek 14.30-15.15 

Rokomet  Rokometni klub   1.-4. razred  

Piran petek 14.30 -15.15 deklice 

15.30-16.15 dečki 

Portorož sreda petek 14.30 -15.15 deklice 

15.30-16.15 dečki 

Nogomet  Nogometni klub Piran  1. in 2. razred 

Piran  torek 14.30-16.00 

Portorož   torek 15.00-15.45 

petek 15.00-15.45 

Košarka  Košarkarski klub Portorož  1.-4. razred  

Piran – ponedeljek 14.30-15.15 

četrtek 14.30-15.15  

Portorož – ponedeljek 15.30-16.15 

četrtek 15.30-16.15 

Male sive celice  Nataša Kozlovič L.  6.-8. razred  po dogovoru 
Vesela šola  Mateja Grižon  4.-9.razreda   
 
Šolski vrt   Alenka Gnezda 

2.b-4.b razred 

 
 

po dogovoru 

Priprave na tekmovanje 

 
 

Dramska igra 

Tanja Sambolec 

 
 
 

Tanja Sambolec 

4. in 5. razred 

 
 
 

5. – 8. razred 

 
 po dogovoru 
Šah  Dejan Bogdanov 

3.-5. razred in 

6.-9. razred 

 
 po dogovoru 
Športna tekmovanja  Claudia Črnac Docu, Dunja Žugelj  5.- 9. razred  po dogovoru 
Naša mala knjižnica  Katja Sidar  1.razred   
 
Ciciveselašola  Lorena Lovrečič  1-3 razred.  Po dogovoru 

 

 

(Visited 1.358 times, 1 visits today)
Dostopnost