V torek, 21. novembra, so nas obiskali policisti, s seboj pa so pripeljali tudi policijsko psičko Nero. Najprej so v Tantadrujevi dvorani z učenci 1. triade spregovorili o varnosti v prometu in z njimi ponovili osnovna prometna pravila. Ker se bližajo decembrski prazniki, so namenili del svoje predstavitve tudi uporabi pirotehničnih izdelkov in opozorili otroke na nevarnosti pri njihovi uporabi.

Nadaljnje predstavitve so potekale na prostem, in sicer so policisti pred šolskim poslopjem predstavili svoje vozilo in opremo.

Zelo zanimiva pa je bila tudi predstavitev dela s policijskimi psi, ki je potekala na šolskem igrišču. Učenci so izvedeli kako poteka šolanje policijskega psa in kakšne vrste dela opravljajo psi, ter izvedeli še veliko zanimivosti.